Не купуйте на нашому сайті, якщо…

Опубліковано: 16.07.2018,   Оновлено: 13.11.2019


  1. Смак.


Якщо Ви очікуєте від наших солодощів того самого нездорово солодкого смаку, котрий зазвичай зустрічаєте у магазинному шоколаді, халві чи печиві – тоді краще не замовляйте на нашому сайті. Ваші рецептори звикли до надмірної солодкості і через це втрачають чутливість. Саме тому Вам завжди хочеться все більш солодкого. Потрібно дати час вилікуватися вашим рецепторам, - після цього Ви зможете відчути натуральний смак продуктів.


Наша продукція:

  • не містить цукру,

  • продуктів тваринного походження,

  • підсилювачів смаку.


Саме тому смак наших солодощів відрізняється від тих, до яких Ви звикли. Цукор ми заміняємо фініками або медом, це виключає настільки виражену солодкість.  1. Оплата.


Якщо Ви звикли отримувати товар з післяплатою і не готові платити за замовлення до отримання – тоді краще не замовляйте на нашому сайті.


Ми працюємо з максимально свіжими харчовими продуктами, у зв’язку з чим партії є обмеженими і ретельно перевіряються. Тому ми не можемо собі дозволити варіант післяоплати, при якому багато людей не вважають за потрібне взагалі забирати свої замовлення.


           

  1. Ціна.

Якщо для Вас наш товар є дорогим і Ви вважаєте, що на ринку або в супермаркеті можна купити те ж саме, але дешево – тоді краще не замовляйте на нашому сайті.


Ми не продаємо низькоякісний товар за дешевою ціною. Ми відповідальні за всі продукти, що представлені на нашому сайті, й обираємо найвищу якість та екологічність, яка не може коштувати дешево.  1. “Модні” продукти.

Якщо Ви лише чули назви “чіа, булгур, амарант, кіноа”, але хочете спробувати їх через те, що це модно, проте Ви не розумієте, що з ними робити і чи Ви будете таке їсти – тоді краще не замовляйте на нашому сайті.