Звіт: збір коштів для арт-простору "РаДіти"

Опубліковано: 08.09.2016,   Оновлено: 13.11.2019


В травні ми запустили благодійний проект разом із арт-простором “РаДіти”. 

Посилання на статтю: "РаДіти"


Жовтень

Друзі, цього місяця Ви допомогли назбирати 2401 грн.  для діток з простору "РаДіти". Ці кошти організатори доклали для купівлі решти альпіністичного спорядження (початок у звіті за вересень). Як його використовували, читайте далі :)Про їхню пригоду написала Юлія (організатор ідеї та простору "РаДіти")


«Стрибок у прірву»

Кожна дитина,  яка відвідує Простір "РаДіти"  отримавши певний досвід та  перейшовши ряд трансформацій, під кінець свого перебування в Просторі, має можливість випробувати себе ще в одній індивідуальній взаємодії – «Стрибок у прірву». Час який потрібний нам зробити перший крок вимірюється лише нами самими.  


Готовність бути відкритими до нових переживань  та змін у нас самих. Випробування своєї  сили духу, а також зустріч зі своїми страхами віч на віч та подолання їх.  Кожний стрибок це -  захоплення, відвага, сила, впевненість у собі, відкриття нових можливостей для себе та ресурс до власної життєдайності. 

Окрім того це – довіра, довіра в першу чергу до себе, до людей які поряд з тобою, до природи, яка тебе оточує, а також до якісного спорядження  без якого це було б неможливим . 


Простір РаДіти висловлює подяку Всім хто долучився до того, щоб дати можливість нашим дітям відчути себе  сильними, відважними та сміливими.  Дякуємо Смаку Життя,  який робить цю взаємодію - стрибок в невідоме,  захоплюючим  стрибком у майбутнє,  виховуючи креативних та відкритих до світу дітей


     


Вересень

Друзі, цього вересня Ви допомогли назбирати 2294 грн.  для діток з простору "РаДіти". 
Цими коштами Ви допомогли зібрати організаторам на альпіністичне спорядження, за допомогою якого дітки змогли подолати свій страх і вилізти на найкрасивішу ялинку :). 

Про їхню пригоду написала Юлія (організатор ідеї та простору "РаДіти")

"Найвищою вершиною Простору РаДіти є сорокаметрова ялинка,на вершечку якої майорить жовто-блакитний прапор. 
Вона приваблює своїм краєвидом, місцям затишку та усамітнення,місцям заходу сонця. Кожен з дітей, хто спробував зустрітись зі своїм страхом віч на віч, перебороти його та піднятися вгору залишається з неймовірними відчуттями перемоги, захоплення та наповнення.
Таку можливість можна отримати після проходження певного шляху до себе, своїх власних переживань, відчуттів та бажань. А осмислений підхід та розуміння себе допомагає в подоланні багатьох перепон і неможливе стає можливим ,а бажане в твоїх руках. Наш Простір дозволяє тому відбуватись.

 Велике дякуємо Смаку Життя та його шанувальникам  за надану можливість кожній дитині, яка побувала там, в подоланні своїх страхів через довіру до безпечного альпіністичного спорядження.

 Отримавши маленькі перемоги ми відчуваємо Смак до Життя."

Ми особисто дякуємо усім, хто приєднався до збору, а також проекту "РаДіти"
 за те, що небайдужі й дарують діткам щастя!
______________________________________________________________________
____________________________________________________________________


Завдяки Вам і Вашій небайдужості ми назбирали 4156 грн.


А саме: 


Травень - 971 грн.
Червень - 1077 грн.
Липень - 728 грн.
Серпень - 1380 грн.

Звіт за вересень знаходиться нижче.

Завдяки Вам, організатори проекту змогли купити діткам телескоп, який веселив та відкривав їм чарівний зоряний світ.Подивитися відео на ютуб


Дякуємо усім небайдужим, що приєдналися, допомогли та подарували посмішки дітям.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________