Корисні інгредієнти косметики

Опубликовано: 31.08.2018,   Обновлено: 25.11.2020



Сьогодні поговоримо про корисні інгредієнти в косметичних засобах. 
Та перш за все, якою має бути натуральна косметика, чим пахнути, як виглядати і який мати колір? 


  


Якого кольору має бути натуральна косметика?


Через те, що в справжню натуральну косметику не дають барвники, зазвичай вона прозорого або білого кольору. Іноді, ви можете побачити ніжні відтінки природних кольорів. Також нормальне явище коли різні партії одного продукту мають різний відтінок. Це відбувається через вміст природних фарбувальних речовин в екстрактах, настоянках, оліях тощо.


Який аромат має мати натуральна косметика?


Запах натуральної косметики досить різний. Кожен продукт має свій особливий аромат, який ви вже відчували в природі. Такі запахи досить швидко вивітрюються, оскільки в основі косметики є ефірні олії, а не синтетичний парфум.


Який вигляд має натуральна косметика?


Натуральна косметика не є дуже густою, оскільки в ній не містяться хімічні загусники. Вона може розшаровуватись через відсутність штучних емульгаторів, які з’єднують воду й олії. Тому завжди рекомендовано струшувати флакони перед нанесенням на шкіру.


Чи піниться натуральна косметика?


Не варто очікувати сильної піни від натуральних засобів, зате така піна залишатиме на шкірі приємне відчуття чистоти і свіжості.




 
Які корисні складники можуть бути в натуральній косметиці?
(даємо лише частину переліку, адже в натуральній косметиці містяться багато рослинних, ефірних олій, гідролатів і екстрактів)


Вода дистильована. Очищена вода, в якій мінімізована кількість домішок і сторонніх додатків. Фільтрується шляхом дистилювання. Використовується в харчовій промисловості, фармацевтиці, косметології, хімічних лабораторіях і т.п.


Ксантанова камедь. Безпечний натуральний стабілізатор, який використовується в  харчовій і косметичній промисловості. Збільшує в'язкість рідини та робить структуру гелевою. Безпека для людини доведена ще в 1968-му році. Не має користі для шкіри, але і не приносить шкоди, покращуючи властивості і продовжуючи термін придатності крему.


Молочна кислота. Використовується в харчовій і косметичній промисловості. Відноситься до AHA-кислот. Забезпечує делікатне відлущування. Розчиняється і не має запаху. Має протизапальну, антисептичну, зволожуючу, висвітлюючу дію, усуває наслідки акне і пігментні плями. Освіжає і зміцнює шкіру, зменшує розтяжки і дрібні зморшки, стимулює регенерацію, очищає і звужує пори, зменшує щільність комедонів, регулює pH-баланс.


    


Консервант Косгард. Косметичний консервант, що запобігає розвитку бактерій і мікроорганізмів. Має антисептичну і протигрибкову дію, перешкоджає появі плісняви. Сертифікований на відповідність стандартам натуральної органічної косметики. Використовується в кремах, бальзамах, гелях, емульсіях, лосьйонах, рідких миючих засобах.


Каприловий (каприновий) тригліцериди. Масляна рідина, яку одержують з кокосової олії. Швидко проникає в шкіру, використовується для засвоєння вітамінів і корисних мікроелементів. Стійка до тривалого зберігання. Дає м'яке і нежирне покриття на шкіру, має легку текстуру, не залишає слідів.


Основа Empatage blanc. Біла основа, яка потрібна для освітлення основного відтінку шкіри, додає крему непрозорості та допомагає змішати інші компоненти до однорідної суміші. Використовується при виготовленні масок, кремів і декоративної косметики.


Екстракт колагену (Collagen Extract).  Достатня кількість колагену допомагає шкірі зберігати вологу, робить її пружною, еластичною та розгладжує зморшки. Екстракт колагену діє як замісник та, як стимулятор вироблення власного колагену в шкірі. Затримує процеси старіння, регенерує шкірні покриви, підтягує контур обличчя.


Бджолиний віск. Робить тонку плівку на обличчі, тим самим захищаючи його від вітру, холоду й сонця. Залишає шкіру м’якою, зволоженою, без алергії та лущення.



Гель алое. Відновлює природний кислотно-лужний баланс шкіри, лікує лупу та посилене випадання волосся. Має хімічний склад близький до кератину, тому для волосся сприяє оздоровленню, живить, відновлює еластичність, попереджає ламкість і посічені кінці. Алое знімає біль, загоює і відновлює шкіру після сонячних опіків, запальних процесів та інших пошкоджень. А також забезпечує виведення токсинів і шлаків, має бактерицидну, антивірусну та протигрибкову дію, посилює здатність клітин до регенерації при різних шкірних захворюваннях, включаючи псоріаз, нормалізує роботу імунної системи (підвищує поріг чутливості до алергенів).


Гідролізат кератину. Захищає волосся від подразників. В гідролізаті кератину містяться біологічно активні речовини (незамінні амінокислоти, іони калію, натрію, магнію, сірка, кремнієва кислота та ін.), які сприяють відновленню пошкоджених ділянок волосся, зволожують та регенерують структуру волосся, ліквідують запальні процеси й усувають лупу.


Протеїни шовку (Hydrolyzed Silk). Це гідролізований порошок, насичений пептидами, гліцином, аланіном і серином. Шовк додає м'якості вашій шкірі, стимулює регенерацію й оновлення тканин, ефективно розгладжує шкіру. Протеїни шовку добре проникають в структуру волосся та відновлюють кожну волосину зсередини.


Ефірна олія троянди. Має протизапальний, антисептичний, протигрибковий ефект, тонізує, загоює, омолоджує шкіру, покращує регенерацію. Усуває сухість, але не залишає жирну плівку, запобігає лущення, вирівнює і покращує колір обличчя, допомагає боротися з висипаннями. Використовується в декоративних косметичних засобах і засобах для догляду. Кожна ефірна олія має безліч різних властивостей. В натуральній косметиці використовується, як ароматизатор.


 


Гідролізат протеїнів сої. Містить особливі речовини — ізофлавони, які дозволяють компенсувати нестачу естрогену в організмі. Ізофлавони, що надходять ззовні,  діють на ті ж самі рецептори у клітинах шкіри, що й естроген. Синтез колагену нормалізується, шкіра стає пружною, розгладжуються зморшки, підтягується овал обличчя. Протеїни сої добре зволожують і пом'якшують суху шкіру. 


Олія солодкого мигдалю. Відмінно вбирається шкірою, пом'якшує, розгладжує, заспокоює подразнену шкіру. Має протизапальну дію, допомагає усунути дерматит, екзему, покращує зовнішній вигляд і стан шкіри.



Оливкова олія. Містить вітаміни E, A, B, D, K та мононенасичені жирні кислоти. Чудово вбирається в шкіру та здатна довгий час підтримувати її в зволоженому стані, не перешкоджаючи шкірному диханню. Волосся робить блискучим і м’яким, відновлює структуру та пошкоджені локони.
 
Кокосова олія. Має протимікробну, антиоксидантну, протигрибкову, антибактеріальну, заспокійливу дії. Запобігає сухості й лущенню шкіри. Запобігає появі зморшок та провисанню шкіри, допомагає при лікуванні шкірних захворювань: псоріазі, дерматиті, екземі та інших шкірних інфекцій. Також кокосова олія захищає волосся від сонця, вітру, морозу, морської води. Дає йому блиск, м’якість та об’єм.


Асортимент натуральної косметики ви можете переглянути на нашому сайті: https://goo.gl/pzRCxb

 
Автор: Ящук Ірина (Malynivna)

Кошик
Итого: 0.00
на будь-яке відділення “УкрПошти”
0.00
на будь-яке відділення “Нова Пошта”
0.00
на будь-яку адресу України кур'єром Нової пошти
0.00
З вами сконтактується менеджер щодо термінів доставки товарів із передзамовлення
Оформить заказ